Vítáme Vás na stránkách autobusové dopravy Miloslav Zeman

Autobusová doprava

Mezinárodní a vnitrostátní zájezdovou dopravu kvalitními zahraničními autobusy provozujeme již od roku 1992 se zaměřením na služby na nejvyšší úrovni. Aktuálně jezdíme autobusy značky Bova s kvalitním vybavením pro Vaše pohodlí a komfort cestování.

Naše autobusy splňují emisní limity EURO 4, čímž umožňujeme našim zákazníkům levněji cestovat do zemí, kde jsou tyto normy nutnou podmínkou pro vjezd do některých měst bez dodatečných poplatků jako například Německo nebo Anglie. Náš vozový park pak doplňuje osobní automobil Ford Kuga pro pracovní a individuální cesty.

V oblasti zajištění autobusové dopravy spolupracujeme s mnoha různými subjekty. Kromě cestovních kanceláří a agentur jsou našimi stálými zákazníky také střední a velké firmy, státní instituce a neziskové organizace, školy, univerzity, hotely, různá zájmová sdružení i soukromé osoby.

Autobusová doprava

Bezpečnou a pohodovou jízdu pro Vás zajistí profesionální a školení řidiči, kteří mají příjemné a profesionální vystupování a dlouholetou praxi v oboru. Řidiči pravidelně podstupují zdravotní testy, které zajišťují jejich profesní způsobilost.

Nejčastější cíle za poznáním vedou do Velké Británie, Francie, Itálie, ale také do Irska, Dánska, Finska, Švédska a pobaltských států. Pobytové zájezdy směřují nejčastěji do Chorvatska a Itálie. Další vzdálenější letoviska jsou Španělsko, Řecko, Černá Hora, Maďarsko a Bulharsko.

Našim klientům nabízíme profesionální individuální přístup. Naše linky jsou v provozu 24 hodin denně, díky čemuž jsme schopni operativně řešit veškeré požadavky našich zákazníků.

Jsme plátci DPH. Jsme registrování k dani z obratu v Německu a Polsku.