Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava

Autobusová doprava

Autobusová doprava je hlavní činností, jež firma Miloslav Zeman - autobusová doprava provozuje. Služby firmy jsou zaměřeny především na zahraniční zájezdovou autobusovou dopravu a přepravu osob. Disponujeme kvalitními a bezpečnými autobusy s kapacitou 53 míst. Díky kompletnímu komfortnímu vybavení autobusů a příslušenství v podobě přívěsných ski-boxů jsme schopni zajistit dopravu na zájezdy různého zaměření v každém ročním období (např. zimní lyžařské zájezdy do Alp).

Dále zajišťujeme přepravu, jak při rozsáhlých společenských akcích typu kongresů, veletrhů, zájezdů, sportovních akcí, atd., tak při privátních akcích menšího rozsahu (např. transfery na letiště osobním automobilem Ford Kuga 4x4). Rádi Vám zajistíme odvoz na několikadenní i jednodenní zájezdy do zahraničí i po celé České republice.

Specializujeme se také na různé poznávací zájezdy po celé Evropě. Zajišťujeme dopravu pro MŠ, ZŠ, SŠ, gymnázia, univerzity a jiné státní instituce a soukromé firmy. Poznávací zájezdy zajišťujeme na přání zákazníka včetně zkušeného průvodce v dané destinaci.

Autobusová doprava

Důkazem kvality našich služeb v oblasti autobusové dopravy jsou desítky spokojených zákazníků, mezi něž patří mnoho významných institucí, organizací a cestovních kanceláří.

Plánujete cestu na výlet nebo zájezd? Hledáte nejvhodnější způsob dopravy? Máme zkušenosti se zajišťováním různých akcí: firemní víkendové akce, jednodenní výlety za lyžováním, odvoz dětí na tábory, školy v přírodě, vodácké akce (odvoz lodí v přípojném vleku), cyklistické akce (odvoz kol v přípojném vleku), odvoz do bazénu a zpět, několika denní zájezdy a další.

Potřebujte dopravu mimo hranice ČR? Mezinárodní autobusová doprava je osvobozena od DPH. Cena zahraniční jízdy se skládá z mýtného, daně z obratu jednotlivého státu, poplatků za tunely, trajekty, poplatků za parkování apod.

Našimi zákazníky jsou:

Zajišťujeme dopravu na: